Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).
zamknij

Tarot Snów

Nowy produkt

Autor: Marchetti Ciro Lee Bursten

Ilość stron: 254

Oprawa: pudełko

Waga: 0,595 kg

Rozmiar: 10*15*5cm


Karty Tarota Tarot of dreams tarot snów ciro marchetti recenzja tarot pozłacany

Więcej szczegółów

98 Przedmioty

129,90 zł

129,90 zł za 1

Więcej informacji

Tarot, który masz przed sobą, jest niczym echo, wspomnienie snów zbiorowych z czasów, gdy znaczenie snów było o wiele większe niż dziś. Karty Tarota Snów przypominają nam o baśniach, mitach, legendach, fikcyjnych i historycznych postaciach, miejscach i przedmiotach, które pozostają w świadomości całej ludzkości. Zatem chcąc uzyskać świeże spojrzenie, musimy odwołać się do snów i do Tarota.

Ze względu na swą uniwersalność, Tarot Snów jest idealny zarówno dla początkujących, jak i jego zaawansowanych miłośników. Oprócz poznania swojego wnętrza, dzięki Tarotowi można udzielać porad innym osobom, pomagając im w poznaniu samych siebie i manifestowaniu ich pragnień.

Znaczenie poszczególnych kart zostało tu przedstawione w niezwykłej formie. Misterne nadanie kształtu obrazom pozwoli na doznanie bezpośredniego przeżycia wewnętrznego - intensywniejszego niż w wypadku innych talii Tarota. Autor pragnął stworzyć zbiór obrazów Tarota, które będą miały taki sam efekt, co przywołany nagle sen. Nic w Tarocie nie jest ostateczne, a odpowiedzi musisz szukać we własnym umyśle i sercu... i w swoich snach.

79 kart o wymiarach 9x14cm, karty mają złocone brzegi.

Dołaczona książka z opisem kart (po polsku) 253 strony.

Zestaw w twardym pudełku.

Opinie

Napisz opinię

Tarot Snów

Tarot Snów

Autor: Marchetti Ciro Lee Bursten

Ilość stron: 254

Oprawa: pudełko

Waga: 0,595 kg

Rozmiar: 10*15*5cm


Karty Tarota Tarot of dreams tarot snów ciro marchetti recenzja tarot pozłacany

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: